•   +90 (212) 265 05 58
  •   info@yortel.com.tr

Kurumsal / Hakkımızda

YORTEL Your Glass Partner

Yortel dünyada üstün teknolojiye sahip olan üretici firmaların ürettiği tüm ürün gruplarını sizlerle buluşturmaktadır.

YORTEL 1978 yılında İzmir'de kurulmuştur. İnşaat malzemeleri , alet ve donanımların satışı konusunda hizmete başlamış,sonrasında yurtdışından ithal ettiği ürünleri Türkiye pazarına sunmuştur.

2007 yılına kadar başarıyla yürüttüğü faliyetlerine bu yıldan itibaren cam konusunu da eklemiştir. 

Toptan cam satış hizmeti ve üretiminden, montaja kadar cam ile ilgili her konuda profesyonel kadrosu ile hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

Firmamız hızlı değişimlere uyum sağlayarak,sektörde öncü üretici firmaların ürünleri Türkiye ve yurtdışında ki müşteri istekleriyle örtüştürüp,üstün hizmet anlayışıyla zamanında ve uygun şartlarda karşılamaktadır.

Müşteri memnuniyetini temel alarak,kalite ve evrensel iş prensiplerinden ödün vermeden çalışan genç kadrosuyla hedeflerini gerçekleştirmektedir.

Vizyon

Hızlı, Yaratıcı, Çözüm Üreten, Global

Misyon

Hizmet verdiğimiz tüm sektörlerle yakın ilişkiler kurarak, tedarik zincirindeki küresel deneyimimizi en ayrıcalıklı müşteri deneyimine dönüştürmek ve sürekli gelişim ilkesini hedef olarak görmek.

Değerlerimiz

Saygı

Yürüttüğümüz tüm çalışma ve faaliyetlerimizde yürürlükte olan kanunlara, genel ve iş kolumuza ait etik kurallara uygunluktan bir an olsun ödün vermeyiz.

İş arkadaşlarımız, paydaşlarımız, sosyal ve ticari olarak etkileşim içinde olduğumuz tüm çevremiz ile sevgi ve saygıya dayanan ilişkiler kurar ve sürdürürüz. Temiz, yeşil bir doğanın ve mavi gökyüzünün bizlere verilmiş en önemli emanet olduğu bilinciyle çalışır, doğaya karşı olan saygımızda kusur etmeyiz.

İnsan

Tüm insanlara önyargısız yaklaşır, yapılan her işe, verilen her emeğe, düşünülen her fikre değer veririz.

Mevkilerin sadece eşit insanlar arasında yapılmış bir iş bölümü olduğuna inanırız.

Tüm iş arkadaşlarımız, müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle açık ve dürüst bir iletişim ortamı yaratırız.

Ayrıcalık

Hiç bir zaman azalmayacak bir heyecan ile müşterilerimize YORTEL ayrıcalığını yaşatmak için çalışırız. 

En iyi kaliteyi, en yaratıcı çözümleri, en güncel ürünleri, en hızlı ve hatasız hizmeti vermek için kendimizle yarışır, daha iyisini yapamadığımız hiç bir şeyden tatmin olmayız.

Yalınlık

Rekabet gücümüzü yalın düşünceden alırız; yönetim şeklimizin, organizasyon yapımızın, süreç ve faaliyetlerimizin, üretim hatlarımızın performanslarını yarattıkları değerle ölçeriz.

Değer akış zincirimizdeki her bir fazlalığı israf, her bir eksiği müşteri memnuniyeti için bir risk olarak görürüz.

Sorumluluk

Sorumluluk alanımız ne olursa olsun, YORTEL'in bir hissedarı gibi davranır, inisiyatif kullanır, uzun vadeli ve stratejik düşünürüz. 

Şirketimizin değerini arttırmak, kalıcı müşteri memnuniyetini güvence altına almak, israftan kaçınmak için bilinç ve sorumluluk duygumuzu en üst seviyede tutarız.

Hata yapmaktan değil tekrar etmekten korkan, bilmemekten değil öğrenmemekten utanan, özgüveni yüksek bireylerden oluşan bir ekibiz.Download PDF