•   +90 (212) 265 05 58
  •   info@yortel.com.tr

Kurumsal / Kalite Politikamız

Kalite Politikası

YORTEL, “Güçlü markaları ile hızlı büyüyen ve yenilikçi çözümler sunan global bir düzcam şirketi olma" vizyonu çerçevesinde faaliyet göstermektedir.

YORTEL için kalite her zaman önceliklidir. Şirketimiz sadece Türkiye’de geçerli standart ve yönetmelikleri uygulamakla kalmayıp, Avrupa standartları ve yönetmeliklerini de uygulamaktadır. Aynı zamanda faaliyet gösterilen bölgelerdeki müşteri beklentilerinin ve yerel standartların incelenmesi ve uygulanması esas alınmaktadır.

Dünyanın birçok ülkesine ihracat yapan bir şirket olan YORTEL, uluslararası standartlara uyumu kritik öneme sahip bir konu olarak görmektedir. Bu doğrultuda çevresel, sosyal ve ekonomik etkilerini yönetmek amacıyla iş yapış şekilleri oluştururken uluslararası kabul görmüş standartları esas almaktadır. Küresel anlamda lider bir cam üreticisi olma hedefi uyarınca, uluslararası alanda büyüme, ürün yelpazesi ve pazar payını geliştirmeye yönelik hedefler için, küresel kapsamdaki uygulamaların hayata geçirilmesinin ne kadar önemli ve gerekli olduğu bilinmektedir. Bütün ürünler, iş uygulamaları ve paydaşlarla ilişkiler, uluslararası standartlar ve en iyi uygulamalar esas alınarak yönetilmektedir.

 

YORTEL ürünleri Avrupa standartlarına uygun olarak üretilmekte ve kontrol edilmektedir. Üretim tesislerimizde uygulanan prosesler ve üretilen ürünler için uluslararası yönetim sistemleri ile kabul görmüş standartlar esas alınmaktadır.

 

Ürünlerimizin kalitesine, çevrenin korunmasına, enerjinin verimli kullanımına, çalışanlarımızın sağlık ve güvenliğine verilen önem, sistemsel yaklaşımlarla vurgulanmaktadır.Download PDF