•   +90 (212) 265 05 58
  •   info@yortel.com.tr

Kurumsal / Kapasitemiz

Kapasitemiz

Uygarlık tarihinin ilk döneminden başlayarak gündelik yaşamın en vazgeçilmez gereklerinden biri olan cam, çağdaş teknolojinin verileri, modern mimarinin gereksinmeleri ile yepyeni bir boyut kazanmıştır.

Günümüzde cam, inşaatı bütünleyen bir ara mal olma düzeyini aşmış, inşaat maliyetlerini düşürücü, yapıların değerini artırıcı, çok yönlü tasarruf ve yüksek performans sağlayıcı yeni işlevler kazanmıştır.

30 yılı aşkın deneyimi ile YORTEL, camda teknolojik her türlü gelişmeyi günü gününe takip ederek, tüm gelişmeleri ABD ve Avrupa ile eşzamanlı olarak Türkiye pazarına sunmaktadır.

Dünya Cam Devi Glaströsch firmasının Türkiye Acentesidir. Glaströsch teknolojisinin tüm imkânları kullanılarak cam konusunda olabilecek her türlü teknik destek YORTEL tarafından sağlanmaktadır.

Glas Trösch İsviçre

Glastrosch ve partneri  Euroglas  cam üreticisi İsviçre kökleri deneyimi 100 yılı aşkın bir süredir Avrupa cam üreticisi. Yaygın ve enerji ile Avrupa'da dört ayrı lokasyonda cam üretiyoruz. Ürün yelpazemiz güneş enerjisinden faydalanmak adına cephe camı, kaplamalı cam, güvenlik camları ve solar camları içeriyor.

     Üretim sınırını aşağıda görebilirsiniz ;

 

 

Download PDF

Quality Standards YORTEL   Download PDF